Üye Giriş | Hesap Numaraları

Hakkımızda


2004 yılında kurulan ÖZBEK AMBALAJ, Türkiye’de profesyonel olarak çevreye duyarlı Bez Çanta tasarımı ve üretimini yapan ilk donanımlı firmalardır.İmlatçı kimliğinin yanında firmalara geri dönüşümlü bez çanta tela çanta elyaf çanta tasarımları sunarak alanında Türkiye’nin lider firması yolunda ilerlemektedir. Kuruluşundan bu yana geçen zama ÖZBEK AMBALAJ, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için dünya ile yarışmaktadır. Baskılı bez çanta resim baskılı bez çanta daha güncel ismiyle geri dönüşümlü bez çantalar konusunda dünyadaki gelişmeleri de takip ederek en son teknoloji ile makine parkını yenileyip büyümesini devam ettirmektedir.
ÖZBEK AMBALAJ yalnız teknolojide değişen ve yenilenen bez çanta elyaf çanta tela çanta ambalaj ürünlerini takip etmekle kalmayıp aynı zama ar-ge faaliyetleriyle müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır.Ürünün piyasada tutunabilmesi; doğru ve etkili bir ambalaj malzemesinin seçimine bağlı olduğu kadar geri dönüşümlü bez çanta ambalajın tasarımına da bağlıdır. Ürünün yapısına uygun seçilen geri dönüşümlü bez çanta renklerle uyumlu yazı ve biçimlerle tasarlanmış çekici ve güzel görünümlü bir ambalaj tüketiciyi olumlu yönde etkilemektedir. Bu yönde ÖZBEK AMBALAJ tasarım aşamasında da müşteri memnuniyetini ön pla tutmaktadır.Ar-ge çalışmalarını müşterilerinin istekleri doğrultusunda hızlı ve doğru şekilde sürdüren firmamızın sloganı “Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır.” olmuştur.Ürünlerimiz non-woven shopping bag,non-woven bag,non-woven çanta, bez çanta, tela çanta, elyaf çanta, ham bez, cotton, PP , PE ve türevlerinden üretilmekte olup doğada geri dönüşümü en hızlı olan ve çevreye zarar vermeyen bez çantalar şekilinde üretilmektedir.
Ülkesine ve çalışanlarına fayda sağlamayı amaçlayan ÖZBEK AMBALAJ, sistemini sürekli yenilemeye ve iyileştirmeye yönelik şirket kültürünü yaratarak, teknolojide değişimi ve gelişimi izleyerek, yeni yatırımlar, yeni alanlar belirleyerek pazarda etkin pay sahibi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.